fbpx

Śniadania w Cybinie13 na Śródce

śniadania śródka

Niepowtarzalna pokusa śniadania

Moda na jedzenie śniadań przyszła do nas z zachodu i bez wątpienia na stałe wpisała się w miejski lifestyle, tym samym zachęcając właścicieli restauracji do coraz to bardziej wymyślnych potraw serwowanych na ten pierwszy posiłek dnia. Jak się okazuje, w przypadku śniadań (jak i zapewne innych posiłków), najważniejsza jest atmosfera miejsca, do którego idziemy.

Sama dzielnica Śródka sprzyja dobremu początkowi każdego dnia. Ta dzielnica Poznania jest dobrym miejscem na niedzielne spacery i poczucie wyjątkowego Klimatu Śródki, a jak powszechnie wiadomo, żeby poczuć dobry klimat i czuć zadowolenie, potrzebne jest właściwe zaspokojenie kubków smakowych.

Nasze menu

Na to z pewnością możecie liczyć przychodząc do Restauracji Cybina13 na weekendowe śniadanie. Nasze menu śniadaniowe obejmuje:

  • Jajecznica z trzech jaj na pajdzie chleba ze szczypiorem
  • Trzy jaja sadzone na pajdzie chleba, bekon, szczypior
  • Naleśniki z serem, owoce

Kanapki Brioche:

  • Awokado, jajecznica, cheddar sos sriracha mayoo
  • Awokado, jajecznica, cheddar, boczek, sos sriracha mayoo
  • Awokado, jajecznica cheddar, łosoś wędzony, kapary, sos sriracha mayoo

Zajrzyjcie na nasze menu śniadaniowe tu: https://cybina13.pl/menu-sniadaniowe/. To właśnie w tym miejscu można dokładnie zapoznać się z oferowanymi posiłkami. Zachęcamy do odwiedzenia wyjątkowych wnętrz oraz wybrania zdrowego i pysznego śniadania z menu naszej restauracji mieszczącej się blisko Śródki. Jesteśmy pewni, że zapewnimy Państwu niezapomniane chwile, a przy okazji energię na cały dzień.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *